1
1
1

Aktuálně vám nabízíme ke koupi 14 bytových jednotek v bytovém domě o třech nadzemních podlažích, jehož výstavba právě začala (duben 2016). Byty v I. etapě výstavby (první dům) jsou již všechny zcela vyprodány. V II. etapě výstavby probíhá stavba druhého domu o 14 jednotkách velikostí 1+kk, 2+kk, 3+kk a mezonetové (patrové) byty 4+kk. Domy jsou umístěny v příjemné a klidné čtvrti na okraji Kutné Hory, na Karlově - v zástavbě rodinných domků, s výbornou dopravní dostupností, zelení a veškerou občanskou vybaveností. Také proto jsou vhodné především pro rodiny s dětmi, popř. pro milovníky přírody a sportu.

Investorem stavby je společnost
1

Domy jsou zděné z pálených cihel porotherm, třípatrové. V každém domě je 14 bytů velikostí 1+kk, 2+kk, 3+kk a mezonetové (patrové) byty 4+kk, přičemž každý z bytů disponuje terasou nebo balkonem a přízemní byty uzavřenou zahrádkou. Ke každému bytu náleží parkovací stání, popř. je možné zakoupit garáž přímo v domě. Domy jsou energeticky nenáročné, vytápěné centrálním plynovým topením (garance s certifikovaným průkazem energetické nenáročnosti). Při výstavbě je kladen velký důraz na preciznost a kvalitu použitých materiálů, které zaručí nízké provozní náklady. Všechny byty jsou vybaveny moderními standardy za využití nejnovějších ekologických a inovačních technologií.

Nedaleko je koňská jízdárna, plavecký bazén, aquapark, bobová dráha, lesopark a jiné příležitosti pro sport a trávení volného času v přírodě. Autobusová zastávka je vzdálená cca 50m a centrum města pěší chůzí asi 15minut. Komunikace v lokalitě bytových domů je koncová, tzn.slouží pouze majitelům zakoupených bytů.

Dokončení II. etapy projektu je plánováno na leden 2017.